یک انتخاب چیست ؟

اینترنت یا به عبارت بهتر ، شبکه جهانی وب ، به استناد آمار ارائه شده توسط نهاد آمارگیری جهانی اینترنت ITU ، میزبان 33 میلیون و 200 هزار کاربر ایرانی در سال 2010 بوده است ، که 43/2 درصد از جمعیت کشورمان را شامل میشود. بنابراین نباید قدرت و گستردگی این رسانه را در معرفی کسب و کارهای مختلف به مشتریان دست کم گرفت. بر همین اساس ، وب سایت یک انتخاب نیز میزبان آگهی ها و تبلیغات کسب و کارهای مختلف از سراسر ایران است . هدف اصلی این وب سایت ، فراهم آوردن مکانی است که در آن ، صاحبان کسب و کار بتوانند محصولات و خدمات را معرفی کنند و آن را در معرض بازدید کاربران قرار دهند، اما با دو تفاوت بزرگ !

دو تفاوت بزرگ یک انتخاب !

تفاوت بزرگ اول در نحوه نمایش آگهی هاست. همه آگهی های درج شده ، بدون استثنا، در صفحه اول وب سایت نمایش داده میشوند ؛ به این معنی که بازدیدکنندگان وب سایت در کمترین زمان ممکن ، به آگهی های درج شده دسترسی دارند و هیچ نیازی به مراجعه به سایر صفحات یا جستجو ندارند و به این ترتیب آگهی ها همیشه و به آسانی دیده میشوند!

تفاوت بزرگ دوم ، در نوع آگهی های درج شده است. اگرچه هیچ محدودیتی برای نحوه معرفی یک محصول یا خدمت معتبر و مجاز، برای صاحب یک کسب و کار وجود ندارد، اما گروه بزرگی از آگهی های ثبت شده ، حامل پیام های مربوط به تخفیف ها ، حراج ها ، دوره های فروش ویژه و جشنواره هایی است که فروشگاه ها و شرکت های مختلف برای مشتریانشان قائل می شوند و به این ترتیب ، بازدیدکنندگان برای آگاهی یافتن از این پیام های تجاری ، بازهم به آگهی ها سر میزنند !

پس اگر شما هم صاحب یک فروشگاه ، یک شرکت یا هر نوع کسب و کار دیگری هستید ، می توانید با ثبت نام در وب سایت و درج اولین آگهی خود، محصولات و خدمات خود را به گروه بزرگ بازدیدکنندگان آگهی ها و کاربران اینترنتی ، معرفی کنید.

درباره یک انتخاب

وب سایت یک انتخاب ، یکی از محصولات تولید شده در دپارتمان وب و محصولات نرم افزاری شرکت مانا رایانه است. ما، در سال 1386 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید نرم افزار، در صنعت فناوری اطلاعات ، آغاز نمودیم و تا امروز ، به مدد خداوند منان، کوشش شبانه روزی و کار تیمی ، توانسته ایم محصولات نرم افزاری مختلفی را ارائه نماییم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات نرم افزاری ، مشتریان ، گواهینامه ها و مجوزهای قانونی به وب سایت رسمی شرکت مانا رایانه مراجعه نمایید.

عضویت در خبرنامه

سریع تر از دیگران از آگهی های جدید با خبر شوید !ایمیل :