کوپن نقدی یک کد 8 تا 20 رقمی است ، که حاوی مقداری پول میباشد . در صورتی که کوپن نقدی یک انتخاب راداشته باشید ، میتوانید با ثبت آن در پنل کاربری موجودی مالی خود را افزایش دهید .

کوپن نقدی در واقع نوعی کمک هزینه ثبت آگهی میباشد . بطور مثال اگر یک کوپن 10،000 ریالی داشته باشید و کد آن را در پنل کاربری خودتان ثبت کنید ، این مبلغ به موجودی مالی شما اضافه میشود . از این پس فقط کافیست باقیمانده مبلغ مورد نیاز جهت درج آگهیتان را از طریق شارژ آنلاین و یا فیش بانکی واریز کرده و آگهی خود را ثبت کنید !


چطور میتوانم کوپن نقدی داشته باشم ؟


کوپن های نقدی یک انتخاب معمولا بصورت ایمیل یا SMS برای کاربران فرستاده میشوند . کوپن های نقدی معمولا تاریخ انقضا دارند ، و این بدان معناست که اگر در فرصت معین شده استفاده نشوند ، دیگر امکان استفاده از آن را نخواهید داشت .

اما ، اگر کوپن نقدی توسط ایمیل و اس ام اس به دست شما نرسیده است میتوانید شانس خود را برای داشتن آن امتحان کنید :

1- اگر هنوز عضو وبسایت نیستید لطفا از طریق منوی ثبت نام و ورود اعضاء برای ثبت عضویت خود اقدام کنید و مجددا به همین صفحه برگردید .


2- در صورتی که هم اکنون عضو وبسایت یک انتخاب هستید ، نام کاربری و کلمه عبور خود را همین جا وارد کنید تا ربات کوپن ساز ما برای شما همین الان یک کوپن نقدی بسازد :


لطفا نام کاربری (ایمیل) و کلمه عبور خود را وارد کنید !


ایمیل:

رمز عبور :

کد امنیتی :عضویت در خبرنامه

سریع تر از دیگران از آگهی های جدید با خبر شوید !ایمیل :