تاریخ آخرین به روز رسانی : 31 خرداد 1391

شرکت مانا رایانه با مسئولیت محدود به شماره ثبت 7892 ، به عنوان متولی و صاحب امتیاز وب سایت یک انتخاب ، خود را متعهد به آگاه نگهداشتن کاربران و بازدیدکنندگان در ارتباط با نحوه جمع آوری ، نگهداری ، استفاده و انتشار اطلاعاتی می داند که از طریق وب سایت یک انتخاب به آدرسهای http://www.yekentekhab.com ، http://www.yekentekhab.ir ، http://www.1entekhab.com، http://www.1entekhab.ir ، جمع آوری میگردد. با استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت یک انتخاب، به هریک از چهار آدرس اینترنتی ذکر شده در پاراگراف قبل ، شما موافقت خود را برای گردآوری و استفاده از اطلاعات جمع آوری شده ، طبق موارد مندرج در این سند اعلام می کنید. لطفا در صورتیکه با هریک از موارد ذکر شده موافق نیستید ، از این وب سایت استفاده نکنید.

اطلاعات جمع آوری شده توسط ما و نحوه استفاده از آن

وب سایت یک انتخاب ، از بازدیدکنندگانی که به هر نحو ممکن، مانند جستجو در موتورهای جستجوی اینترنتی خارجی و داخلی ، کلیک کردن روی تبلیغات و بنرهای وب سایت یک انتخاب در وب سایت های مختلف یا تایپ کردن هریک از آدرس های اینترنتی وب سایت بصورت مستقیم در نرم افزارهای مرورگر وب ، وارد هریک از صفحات وب سایت اصلی یک انتخاب (به جز پنل کاربران وب سایت ) می شوند، هیچ نوع اطلاعاتی از قبیل آدرس IP ، نوع مرورگر وب مورد استفاده، نوع سیستم عامل نصب شده روی رایانه کاربر، تاریخ و زمان بازدیدها و سابقه آن را درهیچ نوع پایگاه داده ، فایل یا کوکی (Cookie) ذخیره سازی نمی کند.

بازدیدکنندگانی که اقدام به ایجاد حساب کاربری در وب سایت یک انتخاب می کنند ، ملزم به ارائه اطلاعات زیر می باشند :

1- نام
2- نام خانوادگی
3- آدرس پست الکترونیک (ایمیل) : آدرس ایمیل ارائه شده توسط کاربر، به عنوان نام کاربری وی ، جهت ورود به پنل کاربران وب سایت ، مورد استفاده قرار میگیرد.
4- شماره تلفن همراه
5- رمز عبور

وب سایت یک انتخاب از آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) ارائه شده توسط کاربر و رمز عبور وی ، جهت شناسایی و هویت سنجی ، هنگام ورود به وب سایت استفاده میکند. هم چنین از این آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) و شماره تلفن همراه وی ، جهت ارسال پیام های مربوط به روال ثبت نام در سیستم ، ثبت آگهی ، تایید آگهی توسط ناظر آگهی ها ، اطلاع رسانی های خصوصی و عمومی به صلاحدید مدیر سیستم ، ارسال کد یا لینک فعالسازی حساب کاربری و ارسال رمزعبور فراموش شده کاربر، استفاده میشود. آدرس پست های الکترونیکی جمع آوری شده از کاربران و شماره تلفن همراه آنها، به هیچ منظور دیگری مانند ارسال پیام های تبلیغاتی سایر کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی مشابه و غیرمشابه ، به جز کسب و کارهایی که شرکت مانا رایانه با مسئولیت محدود به شماره ثبت 7892 ، متولی و صاحب امتیاز آنهاست، یا فروش به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی، مورد استفاده قرار نمیگیرد. هم چنین ، مانند آنچه در مورد بازدیدکنندگان غیر ثبت نام شده در وب سایت ذکرشد ، هیچ گونه اطلاعات دیگری مانند آدرس IP ، نوع مرورگر وب مورد استفاده ، نوع سیستم عامل نصب شده روی رایانه کاربر ، تاریخ و زمان بازدیدها و سابقه آن در هیچ نوع پایگاه داده ، فایل یا کوکی (Cookie) ذخیره سازی نمی شود.

سایر اطلاعاتی که کاربران ثبت نام شده ، در پروفایل (حساب کاربری) خود ، اعم از فکس ، آدرس منزل یا محل کار ، شهر ، استان و تاریخ تولد ، بصورت اختیاری و بدون اجبار و الزام از سوی سیستم ، ارائه مینمایند ، در پایگاه داده کاربران وب سایت یک انتخاب ذخیره میگردد. این اطلاعات به دلیل حساسیت بالا ، نزد شرکت مانا رایانه محفوظ است و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی ، در درون و بیرون گروه پرسنل شرکت مانا رایانه ، قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که این اطلاعات درهر زمان توسط کاربر، قابل حذف کردن به شکل دائمی خواهد بود و درصورت حذف این اطلاعات از سوی کاربر، متعاقبا این داده ها درتمام سیستم ها و زیرسیستم های ذخیره سازی وب سایت یک انتخاب و شرکت مانا رایانه نیز حذف خواهند شد.

اطلاعات فیش های بانکی ثبت شده و سابقه تراکنش های مالی آنلاین هر کاربر، فقط برای خود کاربر و ناظران مالی وب سایت یک انتخاب ، قابل مشاهده می باشد و سایر کاربران این وب سایت و پرسنل شرکت مانا رایانه ، به هیچ نحو ممکن ، به این اطلاعات دسترسی ندارند.

سلب مسئولیت ها

تاریخ آخرین بروز رسانی : 31 خرداد 1391

1- کاربران آگهی دهنده در وب سایت یک انتخاب ، مجاز به درج لینک (آدرس اینترنتی) وب سایت یا وبلاگ کسب و کار ، محصول یا خدمات خود هستند.هریک از وب سایت ها و وبلاگ های لینک داده شده از این طریق ، مسئول تامین امنیت، حفظ حریم خصوصی کاربران و اطمینان بخشیدن به کاربرانشان در مورد صحت مطالب و محتوای درج شده هستند. وب سایت یک انتخاب و به تبع آن شرکت مانا رایانه ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال تبعات بازدید و استفاده از خدمات این دسته از وب سایت ها برای کاربران ، ندارد.
2- آگهی های درج شده در وب سایت یک انتخاب ، پس از بررسی توسط ناظران آگهی و در صورت عدم مغایرت با قوانین و مقررات انتشار آگهی ، در وب سایت یک انتخاب به نمایش درخواهند آمد ؛ ولیکن ، وب سایت یک انتخاب و شرکت مانا رایانه در رابطه با تایید صحت یا عدم صحت هر نوع اطلاعات ارائه شده در عنوان و متن آگهی ها ، هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد، و بررسی درستی یا نادرستی این اطلاعات برعهده کاربر بازدیدکننده است.هم چنین مسئولیت کامل محصول یا خدمت آگهی شده در وب سایت یک انتخاب ، تماما برعهده شخص آگهی دهنده خواهد بود.
3- کاربران وب سایت ، نباید نام شناسایی و رمز عبور خود را در اختیار اشخاص دیگر قرار دهند. درصورتیکه یک کاربر نام شناسایی و رمز عبور خود را در اختیار فرد یا افراد دیگری قرار دهد ، تبعات استفاده یا سوء استفاده از این نام شناسایی و رمز عبور ، تماما برعهده خود کاربر خواهد بود و هیچ گونه مسئولیتی متوجه وب سایت یک انتخاب و شرکت مانا رایانه نخواهد بود.
4- وب سایت یک انتخاب و شرکت مانا رایانه مختار است هرگونه پیام ، آگهی ، عکس و حساب کاربری را، در هر زمان که ضروری بداند، بدون اطلاع رسانی قبلی حذف نماید.
5- قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر ، تفسیر ، اجرا و تاثیر این اساسنامه حکم خواهند بود.

حق تغییر این سیاست نامه حفظ حریم خصوصی کاربران و سلب مسئولیت ها

وب سایت یک انتخاب و شرکت مانا رایانه حق افزودن اطلاعات، تغییر، تصحیح، یا بروز كردن سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران و سلب مسئولیت ها را با ارائه یک سیاست اصلاح شده در این وب سایت، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ، برای خود محفوظ می داند. هرگونه سیاست حفظ حریم خصوصی یا سلب مسئولیت اصلاح شده، بلافاصله پس از انتشار در وب سایت به اجرا گذاشته خواهد شد. اما، هر گاه این سیاست به روز رسانی شود، تاریخ اصلاح آن نیز اعلام خواهد شد.

عضویت در خبرنامه

سریع تر از دیگران از آگهی های جدید با خبر شوید !ایمیل :